Dijital Baskı, Dijital Çıkış, Hızlı Baskı

Dijital Baskı, Dijital Çıkış, Hızlı Baskı

Dijital Çıkış

Dijital Baskı Nedir ?

Matbaa baskı tekniğinde kullanılan film, kalıp gibi unsurların ortadan kaldırılmasıyla dijital olarak çekilmiş bir fotoğrafın ya da taranmış bir resmin bilgisayar yardımı ile uygun programlarda metin, grafik, çizim v.b. gibi görselin hazırlandıktan sonra dijital baskı makinaları yardımıyla doğrudan baskı malzemelerinin üzerine basılması işlemidir.

Dijital Baskı, Dijtal Çıkış Hizmetimiz

Alo Dijital olarak; aciliyeti olan baskılarınızı, prova baskılarınızı ( kartvizit, katalog, afiş, antetli kağıt, broşür, fiyat listesi, dosya ) veya az sayıda basılması gereken, fakat matbaa maliyeti yüksek olan baskı işlerinizi XEROX Color 550 dijital baskı makinesi kalitesi ile 33x48cm ebadına kadar uygun maliyetler ile üretiyoruz. 90gr – 300gr‘ a kadar tüm kağıtlara baskı yaparak dijial çıkış alabiliyor, baskı sonrası parlak selefon, mat selefon laminasyonları uygulayabiliyor, işlerinizi istenilen ebatlarda kesebiliyor ve istediğiniz cilt sistemi ile işlerinizi teslime hazır hale getiriyoruz.

 

Tasarımlarınızda Çözüm Ortağınız

Baskı kalitesinde olduğu kadar, tasarımlarınız ( katalog tasarımı, logo tasarımı, kartvizit tasarımı, el ilanı tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı v.b ) ve reklam çalışmalarınız konusunda da sizlere en kaliteli hizmet vermek amacıyla alanında deneyimli tasarım ve teknik ekibimiz ile çözüm ortağınız olmaya hazırız.