Antetli Kâğıt Tasarımı ve Kurumsal Zarf Tasarımı
Antetli Kâğıt Tasarımı ve Kurumsal Zarf Tasarımı
Antetli Kâğıt Tasarımı ve Kurumsal Zarf Tasarımı

Antetli Kâğıt Tasarımı ve Kurumsal Zarf Tasarımı

Anteli Kağıt ve Diplomat-Buklet Zarf

Kurumsal yazışmalarınızda, teklif sunumlarınızda kullanabileceğiniz firma profilinizi müşterilerin nezdinde artırmak için tasarlanan kağıda antetli kağıt (başlıklı kağıt) denir. Yine aynı amaçlar doğrultusunda posta gönderileriniz tasarlanmış zarfa diplomat veya buklet zarf denir. Antetli kağıt ve zarf önemli kurumsal kimlik öğelerindendir.

Firmalar için antetli kağıtlar ve kurumsal zarflar logo, firma bilgisi ve adres kullanımları, yerleşim yerleri itibari ile bazı standartlara sahiptirler. Antetli kağıtlar ve zarflarda genel ve temel olarak logo (amblem), firma bilgisi ve adres bilgisi yer alır. Kurumsal ilişkiler kurulurken ve devamında, bazen teferruat gibi görünen unsurlar önemsenerek dikkat edildiğinde müşterilerinizin nezdinde kurumsal itibarınızı artırır.

Antetli Kağıt Tasarım ve Diplomat- Buklet Zarf Tasarım

Profesyonel ve ciddi bir imaj yaratmak sadece zarfınızın ya da yazışmalarda kullandığınız kağıdın antetli ve zarfın baskılı olmasından öte bu materyallere basılan tasarımlarla ön plana çıkar.Kurumsal kimlik öğeleriniz nitelikli olarak tasarlandığında kurumsal iletişim ve yazışmalarınızda marka değerinizi yükseltir. Firmanıza özgü, tam anlamıyla sizi yansıtan karşı tarafa olumlu etki bırakan antetli kağıt ve diplomat – buklet zarf tasarımlarınızı sizin ile koordineli olarak hazırlar ve iş onayından sonra teslimini gerçekleştiririz.

Antetli Kağıt Ölçüleri ve Antetli Kağıt Çeşitleri

Antetli kağıt genelde A4 kağıda ( 21 cm x 29.7 cm ) ölçülerinde basılır.

Antetli kağıt, genel olarak 80 gr 1. hamur kağıda basılır. Ancak bunun yanı sıra daha kaliteli bir görünüm vermek amacıyla 90 veya 110gr 1.hamur kağıtlara basılabilir.

Diplomat – Buklet Zarf ve Diplomat – Buklet Zarf Çeşitleri

Zarf genel olarak diplomat veya buklet zarflardır bunların yanında pencereli zarf modeli vardır. Bununla birlikte A4, A3 evraklar için torba zarflar, zarf kapakları; yapıştırıcıları silikon yapışkanlı ve tutkal yapışkanlı olmak üzere opsiyonel olarak tercih edilebilir.

Antetli Kağıt Fiyat ve Diplomat – Buklet Zarf Fiyatı

2 Renk Antetli Ve Zarf 500 Adet 99 TL

Siparişinizi hemen şimdi vererek imajınızı tazeleyin.